Czy kiedy wasze pociechy uczą się w polskiej szkole lubicie spędzać aktywnie czas? Czy dbając o rozwój najmłodszych nie zapominacie czasami o Sobie? Chcemy przedstawić Państwu naszą ofertę aktywnego rozwoju sporządzoną specjalnie dla Państwa, tak aby czas spędzony przez was w szkole był czasem dobrze zainwestowanym!

Propozycje dla Rodziców

Język Angielski

Na naukę nigdy nie jest za późno, a często bywa tak, że już najwyższa pora abyśmy się za nią wzięli! Jeśli do tej pory zawsze coś Cię powstrzymywało, lub przeciwnie sięgałeś za angielski już wielokrotnie jednak zawsze z równie szybko gasnącym zapałem, to trafiłeś we właściwe miejsce. Wykorzystaj to, że i tak odwiedzasz naszą szkołę każdego tygodnia i dołącz do naszej grupy fantastycznych rodziców, którzy wymagają od siebie równie wiele, co od swoich pociech!

Nauczanie języka angielskiego odbywa się w grupach 10-cio osobowych, w jednogodzinnych jednostkach lekcyjnych. Koszt jednej godziny uczestnictwa w grupie wynosi 5 funtów. Liczba miejsc jest ograniczona, zapisy do grupy przeprowadzane są na zasadzie pierwszeństwa.

Zajęcia rozpoczynają się o godzinie 9:30. Lekcje prowadzone przez wykwalifikowanego nauczyciela kładą mocny nacisk na praktykę używania nabytej wiedzy. Nasz kurs ma na celu nie tylko przekazanie zasad, jak i umiejętności użycia języka ale także skupia się na przełamaniu barier oraz wyrobieniu u uczestników odwagi posługiwania się jezykiem angielskim.

Język Angielski

Mariusz: 0742 83 89 824

Aerobik i Siłownia

Czy marzysz o nienagannej figurze czy też po prostu cenisz sobie zdrowy tryb życi? Dla każdego z was nasz kurs aerobiku będzie odpowiednim rozwiązaniem. Biorąc udział w naszym kursie masz możliwość korzystania z siłowni zaopatrzonej we wszystkie niezbędne przyrządy do pracy nad rzeźbą swojego ciała. Nasz instruktor aerobiku pokaże wam jak się ruszać by zgubić zbędne kilogramy, a przede wszystkim zmotywuje was do ciężkiej pracy!

Zajęcia aerobiku odbywają się w grupach 10-cio osobowych, w jedno godzinnych blokach czasowych. Koszt jednej godziny uczestnictwa w grupie wynosi 5 funtów. Liczba miejsc jest ograniczona, zapisy do grupy przeprowadzane są na zasadzie pierwszeństwa przy złożeniu formularza zgłoszeniowego. Liczy się data otrzymania przez szkołę dokumentu, a nie jego wypełnienia. Mają Państwo możliwość przekazania szkole wypełnionego formularza osobiście lub mailem. Proszę o nie wysyłanie formularzy pocztą tradycyjną. W przypadku wysłania formularza mailem, otrzymają Państwo potwierdzenie zwrotne od szkoły potwierdzające otrzymanie formularza, jak i jego zgodność. Data wysłania przez szkołę potwierdzenia zwrotnego będzie jednoznaczna z datą złożenia formularza.

Aerobik i siłownia

F O R M U L A R Z

Z G Ł O S Z E N I O W Y

A E R O B I K

8. Poprawa Umięśnienia

9. Skupienie i Dyscyplina

10. Poprawa Postawy

11. Kontrola Wagi

12. Elastyczność

13. Odprężenie

14.Niezłomny Duch

1. Praktyczna Samoobrona

2. Koncentracja Uwagi

3. Zaufanie

4. Umiejętność Słuchania

5. Szacunek

6. Umiejętności Przywódcze

7. Równowaga i Koordynacja

Nowo powstała szkoła Spirit of Choi Kwang Do w Southampton prowadzi treningi swojego stylu samoobrony dla Rodziców. Łatwy do nauczenia styl jest fantastycznym sposobem na poprawę swojej sylwetki i redukcję stresu. Zadzwoń i rozpocznij swoją podróż do czarnego pasa już dziś!

Styl Choi Kwang Do został opracowany przez Mistrza Kwang Jo Choi w latach 1978-1987 i okazuje się najbardziej dynamicznie rozwijającym się i najskuteczniejszym systemem sztuki walki na świecie. Choi Kwang Do jest to unikalna sztuka walki oparta na zasadach naukowych w celu promowania optymalnego zdrowia, kondycji i samoobrony.

Korzyści jakie daje Choi Kwang Do, to między innymi:

Na zajęcia można uczęszczać także odpłatnie poza godzinami trwania szkoły sobotniej:

Poniedziałek (Polski Klub):

17:00 - 18:00 - zajęcia rodzinne wiek 5+

18:00 - 19:00 - zajęcia dla starszych 12+

Środa (Polski Klub):

18:00 - 19:00 - zajęcia rodzinne wiek 5+

19:00 - 20:00 - zajęcia dla starszych 12+

Każda druga środa miesiąca (Polski Klub):

17:00 - 18:00 - zajęcia rodzinne wiek 5+

18:00 - 19:00 - zajęcia dla starszych 12+

Pierwsza wprowadzająca lekcja za darmo!

tel.Mirek

Choi Kwang Do

Mirek: 07727696408

Polski Instruktor

Mirek

Angielski Instruktor

Nick

Warsztaty Fotograficzne

Wielu rodziców chce uwiecznić na fotografiach wszystkie radosne chwile spędzone w gronie rodziny. Aparaty fotograficzne są coraz lepsze, coraz tańsze, więc i coraz bardziej popularne. Jednak nie zawsze zdjęcia wychodzą nam tak, jakbyśmy tego chcieli. Bywają za ciemne, za jasne lub rozmazane.

Nasze warsztaty skierowane są do tych wszystkich, którzy nie czują się pewnie w fotografowaniu lub też nie do końca są zadowoleni ze zdjęć, które zrobili. Program zajęć oparty jest na uczeniu się przez fotografowanie i dopasowany do potrzeb osób biorących w nich udział. Koszt uczestnictwa to 5 funtów tygodniowo.

Nasze motto to:

„Lepsze zdjęcia od pierwszego zajęcia!”

;) Poloniści też mile widziani :)

Warsztaty Fotograficzne

Mariusz: 0742 83 89 824